Jump to content

Featured Replies

Posted

Dragi ljudi,

Moja prijateljica ima nedoumicu: koje mesto na crnogorskom primorju bi trebalo da izaberu njen momak i ona, ako žele da letuju u sezoni (sredinom jula), a da ne osete vrevu, buku i gužvu na plažama?

Oni bi voleli da je plaža lepa, mirna, po mogućstvu peščana, da može pešaka da se stigne do nje (nemaju auto) i da nema ljudi na njoj... Tj. što manje, to bolje.. I da je na otvorenom moru, a ne u zalivu..

Njima se, recimo, jako dopala plaža As (po istoimenom hotelu koji se na njoj gradi) kod Petrovca na moru. U sezoni je  posećivalo najviše 10-ak ljudi, sa njima..

I ako imate neki kontakt za privatni smeštaj u mestu sa takvom plažom, javite mi.

Puno hvala!!  :pivoooo:

Mozda nesto u Buljarici, neki kamp npr. Plaza velika, cisto more. Ima kod Utjehe jedna mirna uvala, mislim da se zove Kruce ili blizu toga. Hotel je El Mar. Samo, nema pescane plaze.

Create an account or sign in to comment